Dobrý rytmus je důležitý nejen v hudbě..
Aktuality > Kde hledat motivované zaměstnance?
Obraťte se na nás.

I přesto, že je na úřadech práce stále hodně zájemců o zaměstnání, je někdy opravdu problém pro zaměstnavatele najít a získat vhodného zaměstnance. Naproti tomu existuje velká skupina lidí, která by ráda pracovala, avšak mají ztížený přístup na trh práce z důvodu zdravotního znevýhodnění.

Řešení je možné. Obě tyto skupiny více než deset let propojuje obecně prospěšná společnost Rytmus Liberec, která poskytuje službu sociální rehabilitace metodou podporovaného zaměstnávání.

Organizace Rytmus Liberec nabízí a doporučuje zaměstnavatelům motivované a spolehlivé zaměstnance, kteří chtějí pracovat na otevřeném trhu práce a být součástí společnosti. Na našich webových stránkách mohou zaměstnavatelé pro lepší představu využít sekci „Profily klientů“, kde najdou bližší informace o uživatelích, jejich zkušenostech a jejich pracovních představách.

Zaměstnavatelům organizace nabízí poradenství a podporu při zaměstnávání lidí se znevýhodněním před nástupem do zaměstnání, ale i po něm. Kvalitu poskytovaných služeb zaručuje tým kvalifikovaných pracovníků organizace ve všech spádových oblastech libereckého kraje.

Díky poskytování pracovní asistence na pracovišti ulehčí zaměstnavateli dobu při zapracování a vykomunikování přirozené podpory mezi kolegy. Zároveň znevýhodněným zaměstnancům pomohou v ukotvení stávajících schopností, v získání nových dovedností a podpoří je v maximálním osamostatnění.


Asistence ve firmě: Družstvo Texman


Přečteno 58x

     

Stejná šance - Zaměstnavatel 2018Job kluby a setkání pro čekatele

Job klub + Čekatelé - 11. 6. 2018 10:00

Skupinové setkání proběhne v pondělí 11. 6. 2018 od 10hodin. Setkání proběhne netradičně v rámci exkurze do liberecké zoo.

Poznámka: Jednotliví účastníci budou pozváni na setkání individuálně.


Job klub + čekatelé - 13. 6. 2018 13:00

Skupinové setkání proběhne ve středu 13. 6. 2018 od 13hodin. Setkání proběhne v rámci akce Den zdravotně postižených v na náměstí v Jablonci nad Nisou.

Poznámka: Jednotliví účastníci budou pozváni na setkání individuálně.

Job klub + čekatelé - 28. 6. 2018 08:15

Společné skupinové setkání pro uživatele a čekatele proběhne ve čtvrtek 28. 6. 2018Setkáme se v 08:15 hod. v České Lípě. Společná schůzka proběhne netradičně v rámci exkurze a možného nácviku práce v kavárně Ekocentru Brniště.


Skupinové setkání na téma: Exkurze a nácvik práce v kavárně

Poznámka: Jednotliví účastníci budou pozváni na setkání individuálně.

Job klub v Semilech - 22. 8. 2018 09:30

Z organizačních důvodů probíhají Job kluby pouze v Semilech!

Dne 22. 8. 2018 proběhne v Semilech od od 9:30 Job klub na téma, které brzy upřesníme.Job klub v Semilech - 22. 8. 2018 09:30

Dne 22. 8. 2018 proběhne v Semilech od 9:30 Job klub na téma: které brzy upřesníme.Jak přispět

Dárcovská SMS


Givt.cz

Nakupujete rádi online? Víte, že přitom můžete přispět na dobrou věc?

Stačí se na Váš oblíbený e-shop dostat přes tento link: https://givt.cz/RAOSset.php?organizationId=235
a pak už jen nakupovat.


Certifikát ověřená instituce
Rytmus Liberec, o.p.s. - idatabaze.czSociální služby - idatabaze.cz
Transparentní účet

Číslo účtu: 2600618057/2010
Účet můžete sledovat online