Organizace Fokus Turnov, pořádá, tento týden už třetí ročník festivalu duševního zdraví s názvem (ne)blázni Turnove! Organizace Fokus Turnov nás k letošnímu ročníku tohoto velmi pestrého a zajímavého festivalu přizvala také, čehož si velice vážíme a velice Vám děkujeme za možnost společné participace.

Program festivalu

Festival probíhá celý týden od 12.9. – 17.9. kde bude celý festival završený zahradní slavností. Na této akci se můžete zúčastnit přednášek na téma duševní zdraví, kde se blíže seznámíte s duševním hendikepem, můžete se zúčastnit vzdělávacích procházek, poslechnout si místní hudební kulturu, okusit a zjistit jak předcházet duševním problémům nebo zjistit co znamená pojem psychohygiena a jak ji praktikovat. V neposlední řadě se můžete zúčastnit i interaktivních workshopů na různá témata a jeden z takových jsme pro vás připravili i my.

Interaktivní workshop Dokážu to, i když..

Náš interaktivní workshop Vám přiblíží problematiku dalších znevýhodnění, jako je například: tělesné mentální nebo třeba zrakové, přičemž každý jeden hendikep si budete moci vyzkoušet na „vlastní kůži“.

A nejen to!

Dozvíte se i zajímavosti spojené se sociální prací a naši kolegové Vám přiblíží, jak může vypadat den sociálního pracovníka v praxi.

Dnes proběhl první z našich dvou workshopů, který byl velmi úspěšný a velice zábavný, díky naším účastníkům. Děkujeme Vám za Váš projevený zájem a účast!

Workshop je jedna z našich aktivit, kterých se můžete zúčastnit, pokud byste se rádi osobně dozvěděli, kdo jsme a co vám můžeme nabídnout, neváhejte a přijďte za námi! Rádi vám poradíme a poskytneme vám potřebné informace o našich službách!

Kde nás najdete a kdy se k nám můžete přidat?

kdy: čtvrtek 15.9. od 9:00 -17:00

Kde: v prostorách Fokusu Turnov

adresa: Skálova 2336, 511 01 Turnov

Klikni na logo a zjisti více o festivalu (Ne)blázni Turnove!!!

Ještě jednou děkujeme organizaci Fokus Turnov za možnost zúčastnit se Vašeho festivalu (Ne)blázni Turnove!
Je nám potěšením.