Dobrý rytmus je důležitý nejen v hudbě..
Aktuality > Co vše jsme zvládli v prosinci v Liberci
Všechny tyto aktivity byly financovány prostřednictvím Evropského sociálního fondu, ze státního rozpočtu České republiky a z rozpočtu Libereckého kraje, z projektu „Podpora a rozvoj služeb v komunitě pro osoby se zdravotním postižením v Libereckém kraji“ CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_005/0003862

Měsíc prosinec byl pro naše pracovníky velice aktivní. Pojďte se s námi podívat, co vše jsme ke konci roku zvládli. 

Na začátku prosince jsme v nové učebně v Liberci přivítali uživatele společnosti Dolmen. Ti se u nás zúčastnili vzdělávacího semináře na téma Společenské chování. Organizace Rytmus pořádá vzdělávací semináře pravidelně každý rok a nabízí uživatelům sociálních služeb naučit se nové znalosti interaktivní formou a prohloubit si nové dovednosti pomocí různých témat. V případě zájmu klikněte pro více informací – zde.
5. prosince proběhli na Úřadě práce v Liberci dvě prezentace služby pro krátkodobě i dlouhodobě nezaměstnané osoby s invalidním důchodem. Společně jsme prodiskutovali obtíže při hledání zaměstnání a všem posluchačům a diskutujícím nabídli podporu Rytmusu při hledání a udržení si zaměstnání. 


V prosinci jsme také úspěšně zakončili druhý letošní kurz Základy obsluhy osobního počítače. Podzimního akreditovaného kurzu, který trval od 13. září do 11. prosince, se zúčastnilo šest účastníků, z nichž pět absolvovalo závěrečný test. Ještě jednou gratulujeme všem, kteří úspěšně splnili závěrečné podmínky a získali certifikát o absolvování kurzu. V příští roce 2019 na jaře opět otevíráme kurz Základy obsluhy osobního počítače - v případě zájmu se stále můžete přihlašovat na emailu liberec@rytmus.org.
Jako každý rok v prosinci, Rytmus na všech pobočkách pořádal Vánoční Job klub, na kterém se setkávají současní uživatelé služby s uživateli, kteří již nalezli zaměstnání. Během setkání si účastníci předávají své zkušenosti s hledáním a udržením si zaměstnání. Pro nezaměstnané je toho setkání vždy příjemnou motivací. 
Díky nové učebně při liberecké pobočce jsme mohli přeorganizovat prostory organizace a vytvořili jsme novou kancelář. Pracovní konzultanti a uživatelé služby tak získali nové časové i prostorové možnosti. 
Ještě než se všichni rozutekli slavit svátky a užívat si vánoční pohodu, sešli jsme se s celým týmem organizace Rytmus Liberec na vánočním obědě a rozloučili se s rokem 2018. 

Těšíme se na příležitosti, které přinese rok 2019 nám, spolupracujícím organizacím i našim uživatelům. 

Přečteno 87x

     

Job kluby a setkání pro čekatele

Job klub + setkání pro čekatele - 11. 10. 2019 10:00

Job klub proběhne v pátek 11. 10. 2019 od 10 hodin, tentokrát mimo kanceláře Rytmusu.  Společně se podíváme na veletrh práce EDUCA MY JOB 2019.

Poznámka: Jednotliví účastníci budou pozváni na setkání individuálně.

Job klub + Čekatelé - 11. 10. 2019 10:00

Job klub proběhne v pátek 11. 10. 2019, netradičně mimo kanceláře. Společně navštívíme veletrh práce EDUCA MY JOB 2019.  

Poznámka: Jednotliví účastníci budou pozváni na setkání individuálně.

Job klub + čekatelé - 4. 11. 2019 09:30

Společné skupinové setkání pro uživatele a čekatele proběhne v měsíci listopad, dne 4. 11. 2019 v kanceláři organizace Rytmus v České Lípě od 9:30hod. 


Skupinové setkání na téma: "Osobní hygiena"

Poznámka: Jednotliví účastníci budou pozváni na setkání individuálně.

Job klub v Semilech - 24. 5. 2019 10:00

V současné době nebudou Job kluby z organizačních důvodů plánovány.


Job klub v Semilech - 24. 5. 2019 10:00

V současné době nebudou Job kluby z organizačních důvodů plánovány.

Jak přispět

Dárcovská SMS


Givt.cz

Nakupujete rádi online? Víte, že přitom můžete přispět na dobrou věc?

Stačí se na Váš oblíbený e-shop dostat přes tento link: https://givt.cz/RAOSset.php?organizationId=235
a pak už jen nakupovat.


Certifikát ověřená instituce
Rytmus Liberec, o.p.s. - idatabaze.czSociální služby - idatabaze.cz
Transparentní účet

Číslo účtu: 2600618057/2010
Účet můžete sledovat online