Pojďme se společně podívat na to, co nás čeká!

JOB CLUBY A VZDĚLÁVACÍ SEMINÁŘE

Job cluby pro naše uživatele jsou již v plném proudu. Pokud stále nevíte, jak takový Job Club vypadá, a co to vlastně je, podívejte na naše sociální sítě, kde se dozvíte nejen podrobnější informace o Job clubu, ale mnohem více! Pokud jste uživatel, zeptejte se i svého pracovního konzultanta, kdy proběhne Job club i ve vašem městě.

I my se už těšíme až se uskuteční první vzdělávací seminář! Pokud restrikce opět neudeří, tak již v březnu se na semináře můžete těšit. Buďte s námi ať neprošvihnete harmonogram! Nebo se zatím podívejte na nabídku aktuálních seminářů – klikněte sem

KLUBOVNA JE PŘIPRAVENA

Březen bude měsíc ve správném rytmu i pro naši klubovnu. Pokud se opatření nezmění, rádi bychom spustili její provoz. Přijdete si dát kávu, poznat nové přátele, nebo si zahrát nějakou hru?

RYTMUSOVINY MAJÍ NOVÝ VZHLED I OBSAH

Již nějakou dobu se pyšníme posilou našeho týmu a to specialistkou na propagaci Mikou! Ta se stará o sociální sítě, ale i časopis Rytmusoviny. Ty Mika připravila tak, aby byly především svým obsahem blíže k vám stejně jako my. První vydání naleznete na vašich oblíbených místech a našich webových stránkách již v polovině února 2022!  

SOCIÁLNÍ SÍTĚ 

Rádi držíme krok s dobou a proto neustále vylepšujeme i naše sociální sítě. Sledujte nás proto na Instagramu a Facebooku ať máte všechny informace z první ruky! Dozvíte se nejen mnoho zajímavých informací, ale budete se moci podívat také na to, jak to v organizaci Rytmus Liberec probíhá.

Těšíme se na společná setkání a Vaše další úspěchy!!!

Tým Rytmus Liberec, o. p. s.