Pojďme se společně ohlédnout za akcí Educa week Liberec, která byla i tento rok velice úspěšná.

Jako každým rokem se jednalo o týdenní akci, plnou informací a poznatků, s možností rozšířit si své znalosti, nejen v oblasti studia, ale třeba i v oblasti pracovní, a to v různých odvětví. My jsme se této příležitosti chopili s nadšením a udělali jsme vše proto, abychom vám přiblížili organizaci Rytmus Liberec, o.p.s. i na téhle akci, a to tou nejvíce autentickou formou.

Jak probíhal náš Educa week

Tým Rytmus Liberec si pro vás připravil náš tradiční workshop s názvem: dokážu to, i když…, kde jste si mohli interaktivní formou vyzkoušet, jaké to je žít život s postižením, a to na vlastní kůži. Ale to nebylo vše! Měli jsme pro vás vytvořenou prezentaci naší sužby a v neposlední řadě jsme vám ukázali, jak vypadá běžný den pracovníka organizace Rytmus Liberec, o.p.s.

Velice nás potěšil Váš zájem, ať už o naše služby či o náš workshop. Děkujeme všem, kteří se zapojili, a to zejména studentům. Byli jste úžasní a my si toho velice Vážíme!

Podívejte se na video, jak vypadalo naše stanoviště nebo, jak probíhal samotný workshop a připomeňme si ještě jednou týden plný entusiasmu a poznání!

Děkujeme za Vaší účast a těšíme se na další ročník akce Educa Week!