JSME TÝM RYTMUS LIBEREC

NAŠÍM CÍLEM JE PODPOROVAT

Nezisková organizace Rytmus Liberec, o. p. s. byla založena roku 2004. Zaměřuje se na podporu osob se zdravotním znevýhodněním, jejímž účelem je začlenit je do běžných firem a umožnit jim tak profesní růst v běžných pracovních podmínkách, navzdory jejich handicapu. Dnes své služby poskytuje, již v šesti dalších městech v rámci libereckého kraje.
Tým Rytmus každý den maximálně podporuje klienty a rozvíjí jejich dovednosti. A to s pomocí zaměstnavatelů, kteří se stali společensky odpovědnými firmami. Ke každému vždy přistupuje individuálně a díky své preciznosti se zavazuje ke spokojenosti klienta i zaměstnavatele. K dosažení našich cílů využíváme efektivní nástroje podpory, asistencí a poradenských činností. Ty poskytujeme klientům, zaměstnavatelům popřípadě rodinným příslušníkům našich klientů.
Rytmus Liberec věří, že vzájemné pochopení a individuální přístup je klíčem k úspěchu každého nás. Proto je naším každodenním cílem bořit mýty o handicapu a podporovat ty, kteří to potřebují nejvíce. Organizace Rytmus Liberec, o. p. s., je jedním z pilířů mateřské organizace Rytmus-od klienta k občanovi, z. ú.

SPOLUPRACUJEME I S OSTATNÍMI ORGANIZACEMI 

JSME SOUČÁSTÍ MNOHA PROJEKTŮ 

díky kterým můžeme realizovat interní záměry organizace. Od vytváření nových vzdělávacích seminářů pro uživatele služby, přes odborné vzdělávání pracovníků organizace, až po vylepšování našich prostor.