ZAMĚSTNAVATEL ROKU 2023

07/06/2023

Uvítací sekt, autentický koncert, grandiózní ocenění a skvělá společnost to vše jsme zažili na letošním vyhlášení jubilejního ročníku Stejné Šance 2023. V libereckém kraji přišlo 26 nominací, ze kterých bylo oceněno 10 firem, které dávají šanci ve svých firmách právě osobám zdravotně znevýhodněným.

Mezi pozvanými se objevili i významné osoby pro liberecký jako tisková mluvčí České mincovny Lenka Klimentová, náměstkyně primátora Magistrátu města Liberec paní Martina teplá a také hejtman libereckého kraje pan Martin Půta, který se i letos zasloužil o záštitu nad Stejnou šancí 2023 pro liberecký kraj. Vše se odehrálo v krásných prostorách Grand Hotelu Zlatý Lev, který nám je propůjčil, za což vám velice děkujeme.

O zábavu se postaral pan Karel, bývalý uživatel Rytmusu, který si připravil vlastní komorní koncert, kterým byla Stejná Šance provázena. hosté si tak mohli u kousku výborného pohoštění a příjemného hudebního čísla užít ocenění zaměstnavatelů 2023 v plné parádě.

Tradičně porotci tvořili pětičlennou komisi složenou ze zástupců měst, úřadu práce, vítěze minulého ročníku, člena organizace Rytmus Liberec a uživatele služby. Podle předem daných kriterií byli vybráni tři vítězné firmy libereckého kraje. 

A KDO SE TEDY UMÍSTIL NA PRVNÍCH TŘECH MÍSTECH?

ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM  SE STALA HAMIRO CZECH.

DRUHÉ MÍSTO OBSADILO CROSSCAFE LIBEREC 

TŘETÍ NÁLEŽÍ GRANDHOTELU CLARION ZLATÝ LEV

Mezi první desítku se letos podařilo dostat Magistrátu Města Jablonce, Novoborskému pivovar, KFC Jablonec, Comdata Czech, Autotrendu, Krajskému úřad Libereckého kraje a ZOO Liberec. Ještě jednou gratulujeme všem zúčastněným i vítězům  a těšíme se na příští ročník Stejné Šance. 

DĚKUJEME, ŽE DÁVATE STEJNÉ ŠANCE VŠEM 

TÝM RYTMUS LIBEREC